O fitness štúdiu

Iron Gym je fitness centrum určené pre všetkých, ktorí hľadajú priestor pre fitness, oddych a zdravý životný štýl

Svojim návštevníkom ponúka priestor pre silový ako aj funkčný tréning, s možnosťou individuálnych alebo skupinových tréningov

Naše štúdio sa nachádza v samostatne stojacom objekte na ulici Janotova 12 v mestskej časti Bratislava Karlova Ves - Dlhé diely. Po viac ako 15 rokoch existencie pod hlavičkou KSK bolo fitnes štúdio na jeseň 2016 zrekonštruované a znovu otvorené 21 novembra 2016 ako Iron Gym Bratislava

Celková plocha vyšše 750 m2 je rozdelená do dvoch podlaží:

Horné podlažie:

Na hornom podlaží sa nachádza recepcia, ženská a mužská šatňa, sociálne zariadenia, kardio zóna a 4 miestnosti s posilňovacími strojmi určenými na silový tréning. Našim zákazníkom sú k dispozícii posilňovacie stroje značky DAFE a kardio stroje značky LIFE FITNESS. Okrem toho sme pre našich návštevníkov pripravili 2 vzpieračské pódia a nové pogumované jednorúčky až do váhy 50 kg.

Spodné podlažie:

Spodné podlažie je prispôsobené na funkčný tréning a skupinové cvičenia. Na chodbe dlhej 20 metrov je umelý trávnik a návštevníci majú možnosť trénovať s rôznymi športovými pomôckami a doplnkami. Okrem chodby sa na spodnom podlaží nachádzajú celkovo 3 miestnosti určené na skupinové cvičenia. 1 miestnosť je určená pre súkromné účely a nachádza sa v nej štúdio BellyKick - cvičenia pre tehotné. Ďalšie 2 funkčné miestnosti sú určené pre skupinové cvičenia s kapacitou do 10 cvičencov.

Okrem vnútorných priestoru plánujeme od najbližšieho leta otvoriť aj vonakjsie priestory a vytvoriť outdoor fitness centrum so zameraním na silový ako aj funkčný tréning.

Naše ciele

Našim prvotným cieľom bolo zrekonštruovať priestory fitness centra čo sa nám podarilo na jeseň roku 2016. Pri rekonštrukcii sme sa zamerali na maximálne využívanie priestorou pre športové účely. Fitnes centrum sme oproti pôvodnému rozšírili o kardio zónu, spodné podlažie sme vyhradili komplet pre funkycny tréning, kde tomuto účelu slúži aj chodba a zároveň tu bola vytvorená 3. funkčná miestnosť. Našou snahou bolo a aj je ponúknuť našim návštevníkom fitness centrum na úrovni. Vytvoriť príjemné prostredie s bohatým vybavením, ktoré uspokojí všetkých návštevníkov bez ohľadu či niekto cvičí pravidelne a účelovo alebo či niekto len vypĺňa aktívne svoj voľný čas.