Marcus Melo

(Osobný tréner)

OSOBNÝ TRÉNER

  0903 237 777      mvsantosmelo@gmail.com      Marcus Melo Health and Fitness      marcusvsmelo

Marcus narodený 18.6.1987 v Brazílii, držiteľ akreditácie IV. stupňa v oblasti fitnes tréner, ktorú získal v národnom tréningovom centre v Dubline.

Marcus, asi ako každý správny brazílčan, vyrastal s loptou. Už od mala sa venoval futbalu, hádzanej a basketbalu. Najdlhšie sa venoval práve basketbalu, ktorý hral na klubovej aj národnej úrovni. V rámci kondičných príprav na basketbal, začal Marcus chodiť do fitka. Od toho momentu, ako sám vraví, sa už vo fitku nezastavil a aktívne trénuje až dodnes. Okrem trénovanie seba a svojich klientov, sa aktívne zúčastňuje aj rôznych súťaží v kategórii Men´s Physique, kde na majstrovstvách Slovenska 2018, obsadil vo svojej kategórii 4. miesto.

Marcus sa ako tréner u svojich klientov zameriava hlavne na naplnenie ich stanovených cieľov. Svojim klientom pomáha s redukciou telesnej hmotnosti, s naberaním svalovej hmoty alebo jednoducho im pomáha zlepšiť ich životný štýl. Pri tréningoch sa zameriava na cviky zlepšujúcu celkovú stavbu tela, pričom veľký dôraz kladie na ich techniku a prevedenie. Marcus verí, že pokiaľ ide o cvičenie, dôležitejšia je forma tréningu a technika ako jeho objem a zdvíhané váhy.

Kurzy a certifikáty