Služby

Nájdi svoju vášeň práve v cvičení, kde striedaš čas práce maximálnej aktivity s následnou aktívnou pauzou, pri ktorej sa udržuje mierny pohyb napríklad v štýle chôdze alebo poskoku, kde cieľom je vrátiť tepovú frekvenciu do normálu. 

Osobné tréningy sú určené pre všetkých ľudí v každom veku, kto chce dosiahnuť svoj stanovený výsledok prispôsobený adekvátne k svojim schopnostiam a čo najefektívnejšie pri zachovaní správnej techniky a držania tela.

Vyberte si z našej ponuky skupinových tréningov: Kondičný box (pre dospelých, pre deti), Sexy Body Workout, Power Jóga. Skupinové tréningy sú určené pre všetky vekové kategórie, nezáleží na pohlaví či skúsenosti s cvičením.

Ponúkame taktiež možnosť prenájmu funkčných miestností mimo vyhradených hodín na skupinové cvičenia. V prípade záujmu nás neváhaj kontaktovať.

Pozostáva zo základných boxerských techník, ktoré sú striedané s funkčnými cvikmi a intervalovými cvikmi. Výsledok tohto cvičenia prináša zvýšenú kondíciu, viditeľnú redukciu hmotnosti, spevnenie svalstva a formovanie postavy.

Je prínosom správne držanie tela, zdokonaľovanie koordinácie pohybov, zlepšenie kondície, budovanie sebadisciplíny a nadobudnutie zdravého sebavedomia formou príjemnej zábavy.

Zameriava sa na kombinaciu tréningu so zátažou, tréningu s vlastnou váhou, tabatou, dynamax medicinbalmi, mini bandami a to všetko počas jednej kruhovej hodiny. Je to teda metabolický intervalový tréning, ktorého cieľom je použiť tukové zásoby ako energetické palivo pri tréningu. 

Zameriava sa na budovanie sily, flexibility a stability. Ide o silové cvičenie spojené s prvkami jógy. Benefitom power jógy je okrem vyformovanej postavy aj spokojná myseľ bez stresu.

Či už si nováčik alebo cvičíš nejaký ten čas, no tvoja technika nie je úplne v poriadku, vidíme sa na začiatku. Naučíš sa základné pohybové vzory ako je drep či tlak a pripravíš sa na cestu driny a potu..

Ak zvládaš tlak či ťah je načase postaviť sa železu čelom. Na klasike budeš postupne rozširovať tvoj repertoár cvikov a spoznáš, akou výsadou je byť silná/ý.

Tabata je metóda cvičenia, pomocou ktorého sa nielen poriadne zapotíme ale aj zoštíhlime telo, či spevníme svalstvo. Tabata dbá na interval oddychu a výkonu, ktorý sa predlžuje alebo skracuje podľa momentálneho stavu a vitality klienta.

Pilates je pohybové cvičenie pri ktorom využívame série samostatných cvičení, ktorými podporujeme nadobudnutie sily, pružnosti, kondície a koncentrácie. Ide o pomalé cvičenie zamerané na formovanie tela, pričom dbáme dôraz na správnu techniku dýchania.

Pridajte sa k nám

Rezervujte si miesto cez systém Reservio